MISCELLANEOUS / Toys / Plåtleksak 11114040
nr 1111 4040
Plåtleksak
mekanisk, 'Marx Crazy Dancer', height: 27 cm, wear, damages, ej komplett.
mekanisk, 'Marx Crazy Dancer', höjd: 27 cm
Condition: slitage, skador, ej komplett
1000
SEK 600
Monday May 29 2017
at 20:00:00
27/5 15:33:34